• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Kabely

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Provedení 19" rozvaděče

  • zrušit

    Optický patch kabel

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Šířka rozvaděče (mm)

Více parametrů ...

Optické

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
502710791 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem (>10 ks) 165 Kč
5027106812 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/ 125 MM 1m OM3 skladem (>10 ks) 153 Kč
502710772 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem (4 ks) 188 Kč
5027106803 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 1m OM3 skladem (>10 ks) 163 Kč
502710932852 ISOPROPYLALKOHOL 1 litr skladem (>10 ks) 413 Kč
502710771 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem (>10 ks) 177 Kč
5026102016 DROP 8vl 500m SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH poslední kus 5 957 Kč
296030851 PremiumCord Kabel Toslink M/ M, OD:4mm, 5m skladem (4 ks) 168 Kč
50271093211 Trubičková ochrana optického sváru 40mm skladem (>20 ks) 8 Kč
296010319306 Gembird Kabel optický TosLink, 10m skladem (4 ks) 205 Kč
502710930712 Optická spojka SC/ APC single mode simplex skladem (>20 ks) 31 Kč
5027109305 Optická spojka LC/ PC single mode duplex skladem (>10 ks) 35 Kč
5027109303 Optická spojka SC single mode simplex skladem (>5 ks) 19 Kč
296010319305 Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m obvykle 2 týdny 156 Kč
5026102014 DROP 4vl 500m SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH obvykle 5 dnů 4 294 Kč