Optická spojka SC/ APC single mode simplex

Optická spojka SC/ APC single mode simplex; typ broušení: APC ... více
Objednací kód: 502710930712
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 26 Kč
Cena s DPH: 31 Kč
Porovnání Oblíbené

Optická spojka SC/APC single mode simplex
typ broušení: APC

-|CZ|SK|EN