HomeGuard WIFI - IP kamera

Rotační IP kamera s online sledováním pomocí PC, mobilního telefonu "WIFI, 3G", tabletu, apod. Na kameru se můžete připojit s kteréhokoliv místa na světě. IP kameru lze využívat i jako dětskou pečovatelku na hlídání dětí během her či spánku. V případě, že kamera zaregistruje pohyb, nebo je zaznamená ... více
Objednací kód: 95895730
Kód výrobce: 8588006962253
Výrobce: CARNEO
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Rotační IP kamera s online sledováním pomocí PC, mobilního telefonu "WIFI, 3G", tabletu, apod. Na kameru se můžete připojit s kteréhokoliv místa na světě. IP kameru lze využívat i jako dětskou pečovatelku na hlídání dětí během her či spánku. V případě, že kamera zaregistruje pohyb, nebo je zaznamenán zvuk, Vám okamžitě odešle do aplikace K oznámení o této skutečnosti a Vy můžete včas reagovat. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo FTP Server. Zpětně si můžete s kteréhokoliv místa na světě prohlížet historii záznamů. Rozlišení HD 720p (1280 x 720) pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz, snímač 1/4 "CMOS, standardní komprese videa H.264, IR přisvícení až 8 m, ohnisková vzdálenost 3,6 mm, LAN + Wi- Fi, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 64 GB. Kamerou lze přímo online otáčet vertikálně i horizontálně.

Bezdrátová IP kamera HomeGuard WIFI je navržena pro snadné ovládání a sledování vnitřních prostor ve vysokém rozlišení obrazu HD 720p. Může být volně umístěna kdekoli v domácnosti, kanceláři, chatě pod. Obsahuje také praktický držák pro upevnění kamery na stěnu / strop.

Jednoduché nastavení a ovládání

Díky motorizovanému vertikálnímu i horizontálnímu pohonu lze kamerou online otáčet. Obraz z kamery je možné sledovat na počítači, mobilním telefonu a tabletu.

Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích podle manuálu, který je kompletně v českém a slovenském jazyce. Pro mobilní zařízení jsou podporovány systémy Android a iOS, také je možné ovládat kameru prostřednictvím webového prohlížeče s podporou Flash.

Vysoká kvalita obrazu

HomeGuard WIFI obsahuje kvalitní snímač CMOS 1/4 "s rozlišením 1280 x 720 bodů (HD 720p), díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Videozáznamy pořizuje rychlostí 30 snímků za sekundu s využitím kódování H.264.

noční vidění

Díky zabudovanému IR přísvitu je možné kameru využívat nepřetržitě ve dne iv noci, Obsahuje 11 IR LED diod s dosahem až 8 m.

zabezpečení

Bezdrátové připojení pomocí WiFi obsahuje silné zabezpečení 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS. Kamera podporuje protokoly TCP / IP, DHCP, FTP, SMTP, NTP, UPnP, HTTP, UDP / IP, DDNS, P2P.

zvuk

Kamera má také zabudovaný mikrofon a reproduktor, je tedy možné přímo obousměrně komunikovat. Navíc obsahuje výstup Audio Jack pro zesílení zvuku z kamery prostřednictvím reproduktorů.

konektivita

HomeGuard WIFI je možné připojit kabelem RJ45 s rychlostí 100 Mb / s, nebo bezdrátovým WiFi připojením 802.11 b / g / n 2.4 GHz, které podporuje každý WiFi router v domácnosti i ve firmě. Obsahuje konektor pro napájení, audio výstup, konektor antény, a slot pro microSD kartu (až 64 GB).

Rozměry a hmotnost

Kamera má rozměry 95 x 95 x 115 mm a hmotnost 330 g.

specifikace

vysoké rozlišení 720p (1280x720)

kamera podporuje online otáčení vertikálním i horizontálním směru

ovládání pomocí PC (Windows), mobilního telefonu a tabletu (Android, iOS)

zabudovaný mikrofon a reproduktor

noční vidění až do vzdálenosti 8 m (obsahuje 11 IR LED diod)

spotřeba energie: do 6 Wattů

horizontální pohyb: 290 °, vertikální pohyb: 100 °

ukládání fotografií a videa: na microSD kartu / FTP

velikost microSD karty: až 64 GB

konektory / tlačítka: R-SMA, napájecí Jack, tlačítko Reset, microSD slot, RJ45, Audio Out Jack

senzor 1/4 "CMOS, f = 3.6 mm

připojení pomocí kabelu RJ45 100Mb / s a ??WiFi 802.11 b / g / n 2.4 GHz 150MB / s

zabezpečení: 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS

napájení kamery: pomocí přibaleného napájecího adaptéru 5V DC

rozměry a hmotnost: 95 x 95 x 115 mm, 330 g.

obsah balení

kamera HomeGuard WIFI

anténa pro WiFi

rychlý návod k obsluze CZ, SK

napájecí adaptér

držák pro upevnění kamery na stěnu / strop

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Kompatibilita WiFi
Oblast využití Zabezpečení
Připojení Bezdrátové